O nas"Gabinety Osiedle Marcelin" to zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny w skład których wchodzą stomatologia i periodontologia, ginekologia i położnictwo oraz urologia.

Pragniemy Państwu zapewnić profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy posiadają odpowiednie specjalizacje oraz doświadczenie w pracy z pacjentami. Dzięki korzystaniu z zaawansowanych technologii i nowoczesnej aparatury medycznej zapewniamy diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie. Specjaliści pracujący w " Gabinetach Osiedle Marcelin" nieustannie doskonalą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę dzięki uczestnictwu w różnych konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nasz zespółKarolina Pieńkowska - lekarz stomatolog, specjalista w dziedzinie periodontologii. W 2004 r. ukończyłam z wyróżnieniem Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Po ukończeniu w 2005r. stażu podyplomowego w Centrum Klinik Stomatologicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i zdaniu Lekarskiego Egzaminu Państwowego, uzyskałam pełne prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa. W latach 2007-2012 ukończyłam specjalizację w dziedzinie periodontologii. Zajmuję się pracą kliniczną od 10 lat, dzięki czemu nabrałam dużego doświadczenia w pracy z pacjentem. Brałam udział w wielu kursach i konferencjach w szczególności dotyczących periodontologii, ale także innych dziedzin stomatologii, takich jak:Dr n. med. Wojciech Pieńkowski - specjalista w położnictwie i ginekologii. W 2000 r. ukończyłem Akademię Medyczną w Poznaniu. Po ukończeniu w 2001r. stażu podyplomowego rozpocząłem pracę w Klinice Perinatologii i Chorób Kobiecych w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej 33 w Poznaniu. W 2008 r. uzyskałem stopień specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii. Aktualnie próbuję połączyć pracę kliniczną z działalnością naukową. W kręgu moich zainteresowań znajduje się opieka nad kobietami w ciąży wysokiego ryzyka, problem zaburzeń endokrynologicznych w położnictwie i ginekologii z uwzględnieniem niepłodności oraz chirurgia małoinwazyjna. Potwierdzeniem mojego zainteresowania nieprawidłowościami gospodarki hormonalnej jest rozpoczęcie przez mnie od 2012 r. specjalizacji z zakresu endokrynologii.

Copyright © Gabinety Osiedle Marcelin 2014